Český pohár Chomutov – 10.6.2017 a 11.6.2017
Evropský pohár juniorů Praha – 3. místo pro Alici Matějčkovou!
23.7.2017
12.6.2017
23.7.2017
Ukázat vše

V sobotu 17.6.2017 v Turnově proběhlo druhé kolo 1. ligy mužů v judu. Judoclub Plzeň nastoupil v této sestavě 60kg – David Hradil, 66kg – Matěj Klíma, 73kg – Dominik Morong, Petr Pešek, 81kg- Jaroslav Kopal, 90kg – Jakub Dědeček, 100kg – Ladislav Baloun s tím, že nejtěžší váhová kategorie 100+ nebyla obsazena, čímž Judoklub Plzeň při neobsazení této váhy 100+ prohrával již 1:0 na začátku každého zápasu. V minulosti v této váhové kategorii startoval Daniel Uher a jeho neúčast spolu s neúčastí dalších 2 závodníků (Melichara a Leracha) se promítlo do konečného hodnocení. Přestože Judoklub Plzeň byl absencí uvedených závodníků oslaben, podali všichni bojovný výkon, čemuž svědčí i to, že skončili v tomto druhém kole 1. ligy na čtvrtém místě. Protože v prvním kole 1. ligy Judoklub Plzeň vyhrál všechna utkání v celkovém součtu obou kol základní části, Judoklub Plzeň obsadil druhé místo a postupuje do finále 1. ligy. Finále proběhne dne 23.9.2017.