Anna Skalská vybojovala bronzovou medaili na Mistrovství Evropy

Tomáš Knápek dostal ocenění z rukou policejního prezidenta.
11.8.2021
Přijď zkusit Judo
30.8.2021
Tomáš Knápek dostal ocenění z rukou policejního prezidenta.
11.8.2021
Přijď zkusit Judo
30.8.2021

Anna Skalská vybojovala bronzovou medaili na Mistrovství Evropy

V termínu 17.8. – 19.8. proběhlo v Lotyšské Rize mistrovství Evropy dorostenců a dorostenek. Účast na této vrcholné akci si svými výsledky vybojovala bývalá členka JC Plzeň Anna Skalská ve váhové hmotnosti -63 kg.

V prvním kole narazila na závodnici z Lucemburska, s kterou po velice vyrovnaném boji prohrála na wazari. Přemožitelka Aničky se však dostala až do finále a tím dala Aničce šanci na boje v opravách. V opravách postupně, vždy na ippon, porazila závodnice z Estonska, Polska a Běloruska. V boji o bronzovou medaili se utkala se soupeřkou z Rakouska. V tomto zápase Anička předvedla bezchybný dominantní výkon. Po zdařilé uchi matě ohodnocené wazari následovalo krásné ko soto gari a oslava bronzové medaile mohla začít. Upřímně gratulujeme naší bývalé svěřenkyni, kterou trenérsky vedli Tomáš Buriánek a Jakub Dědeček ke krásnému výsledku a věříme, že ve svých výkonech bude pokračovat i dál.

předseda JUDOCLUBU Plzeň

Zdeněk Vlček