Výsledky Vánočního turnaje v judu – 14. 12. 2019 v Blovicích

Trilobit CUP
2.12.2019
Souhrn výsledků – 2019
31.12.2019
Ukázat vše

Výsledky Vánočního turnaje v judu – 14. 12. 2019 v Blovicích

Mláďata 23,5 , kg / U9
4. místo               Ondřej Pavlík                                  Judoclub Plzeň

Mláďata 35,3 kg / U9
1. místo               Štefan Hucko                                  Judoclub Plzeň
4. místo               Steinbach Josef                              Judoclub Plzeň

Mláďata  32,1 kg /U9
4. místo               Martin Pašek                                  Judoclub Plzeň

Mláďata 30 kg/U9
2. místo               Antonín Dvířka                               Judoclub Plzeň
4. místo               Vojtěch Soukup                              Judoclub Plzeň

Mláďata 25 kg / U9
2. místo               Matěj Aubrecht                              Judoclub Plzeň

Mláďata 28,5 kg /U9
2. místo               Jan Suchý                                        Judoclub Plzeň

Mládata  29,9 kg/U11
2. místo               Lukáš Kuna                                     Judoclub Plzeň

Mláďata 56,3 kg/11
3. místo               Vítek Francán                                   Judo club Plzeň

Mláďata 50,5 kg/ U11
3. místo               Michal  Doležal                                Judaclub Plzeň

Mláďata 40,8 kg/ U11
1. místo               Štěpán Klíma                                    Judoclub Plzeň
4. místo               Jakub Volák                                      Judoclub Plzeň

Mládata  37,9  kg / U11
2. místo               Karel Hupač                                      Judoclub Plzeň
5. místo               Ondřej Vyskoč                                  Judoclub Plzeň

Mláďata 30,8 kg / U11
2. místo               Vojtěch Černý                                   Juda club Plzeň

Mláďata  31,9 kg U11
4.místo                Viktor Havel                                      Judoclub Plzeň

Mláďata 28,8 kg /U11
2. místo               Kristián Madurkay                           Juda club Plzeň
4. místo               Petr Soukup                                      Judoclub Plzeň

Mláďata do 41,9 kg/U11

1. místo               Antonín Knapp                                 Judoclub Plzeň

Mláďata do 33,9 kg /U11
2, místo               Adam Bouhamra                             Judo club Plzeň
3. místo               Ondřej Hubka                                   Judoclub Plzeň
4. místo               Karel Vaníček                                   Judoclub Plzeň

Mladší žáci do 73 kg/U13
1. místo               Matěj Král                                         Judoclub Plzeň

Mladší žáci do 35,2 kg/U11
5. místo               Adam Blahna                                   Judoclub Plzeň

Mláďata 33,2 kg  kg/U11
1. místo               Jakub Šimsa                                    Judoclub Plzeň
2. místo               Václav Mašek                                  Judoclub Plzeň
4. místo               Jakub Rupert                                   Judoclub Plzeň

Mláďata 36,8 kg U11
3. místo               Jakub Tryml                                     Judoclub Plzeň

Mláďata 27,5 kg U11
4. místo               Oskar Šuchman                               Judoclub Plzeň

Mláďata 32,3 kg / U11 

2. místo               Filip Horváth                                     Judoclub Plzeň
3. místo               Jan Štrunc                                        Judoclub Plzeň
5. místo               Martin Synáč                                    Judoclub Plzeň

Mladší žáci 38 kg/U13
1. místo               Jan Nesnídal                                    Judo club Plzeń
3. místo               Oskar Suda                                       Judoclub Plzeň
3. místo               Richard Zíka                                     Judaclub Plzeň

Mladší žákyně nad 52  kg
3. místo               Nikol Černá                                       Judoclub Plzeń
4. místo               Sabina Doubravová                         Judoclub Plzeń
5. místo               Lenka Pařízková                              Judoclub Plzeň

Mladší žáci  55 kgU/13
1. místo               Matěj Zahrádka                               Judoclub Plzeň
2. místo               Tomáš Fiala                                     Judoclub Plzeň
4. místo               Lukáš Jindra                                    Judoclub Plzeň 

Mladší žáci  66 kg /13
3. místo               Vojtěch Volák                                  Judoclub Plzeň

Mladší žáci 42 kg/U13
1. místo               Patrik Bednář                                  Judoclub Plzeň
2. místo               Stanislav Příman                            Judoclub Plzeň

Mladší žáci 50 kg/U13
4. místo               Adam Žlůva                                    Judoclub Plzeň

Starší žákyně 57 kg/U15
1. místo               Silvie Drdová                                  Judoclub Plzeń

Starší žáci  do 46 kg/ U15
1. místo               Václav Turek                                  Judoclub Plzeń
2. místo               Patrik Fanta                                   Judoclub Plzeň

Starší žákyně 63 kg/U 15
3. místo               Michaela Kostelníková                Judoclub Plzeň

Starší žáci  do 73 kg/U15
2. místo               David Rambala                             Judoclub Plzeň

Starší žáci 60 kg/U15
4. místo               Marek Valach                               Judoclub  Plzeň