Vyhlášení nejúspěšnějších klubů a veteránů za rok 2016

Mezinárodní turnaj v Banské Bystrici (SVK)
20.2.2017
Karlovarská liga
25.2.2017
Ukázat vše

Vyhlášení nejúspěšnějších klubů a veteránů za rok 2016

Juniorský tým Judoclubu Plzeň, juniorským týmem roku 2016!
Zdeněk Vlček veteránem roku 2016!

V pátek, před Pohárem nadějí dorostu a seniorů do“23“ let, se konal v Olomouci slavnostní večer Českého svazu juda, na kterém se oceňovaly nejúspěšnější kluby za rok 2016, dále nejúspěšnější závodníci v kategorii veteránů a kat.

Nejúspěšnějším klubem v kategorii juniorů byl vyhlášen a oceněn Judoclub Plzeň, který obhájil v této věkové kategorii loňský primát. Naši junioři získali v loňském roce čtyři mistrovské tituly! Náš juniorský tým si dlouhodobě udržuje vysokou sportovní úroveň. V posledních 5ti letech se 3x stal nejúspěšnějším juniorským týmem v ČR, 2x skončil na 2. místě. Junioři v tomto období vybojovali celkem 16 juniorských mistrovských titulů.

J. Dolejš, přebírá ocenění juniorský tým roku 2016 od místopředsedy ČSJu P. Smolíka

Veteránem roku 2016 byl vyhlášen a oceněn Zdeněk Vlček, který obhájil tento titul z předešlého roku, a který se stal v loňském roce veteránským mistrem světa i Evropy!

Zděnek Vlček, veterán r.2016, přebírá ocenění od předsedy ČSJu J. Dolejše

Úspěšným závodníkům našeho klubu gratulujeme!