Mezinárodního mistrovství veteránů Rakouska
21.9.2016
29.9.2016
Ukázat vše

Veteranské MČR

Plzeňští judističtí veteráni se zúčastnili 12. ročníku Mistrovství České republiky, které se konalo v Praze – Vršovicích za účasti 180 závodníků a proběhlo jako otevřené mistrovství, startovali i závodníci z Polska, Slovenska, Maďarska, Francie, Rakouska, Finska.

JUDOCLUB Plzeň reprezentovali 3 závodníci, kdy současný mistr Evropy Zdeněk Vlček splnil očekávání a vyhrál kategorii M6 ve váze 100+ všechny zápasy před časovým limitem. Jiří Beneš startoval v kategorii M5 do váhy 71 kg a obsadil 2. místo, kdy se již projevila na tatami jeho tréninková píle a je škoda, že v dramatickém boji o 1. místo po dobrém začátku zápasu podlehl svému soupeři taktickou chybou. Příjemným překvapením byl start bývalého úspěšného ligového závodníka Stanislava Kozla, který na veteránské soutěži startoval poprvé. Standa Kozel předvedl velmi bojovný výkon a zvítězil ve své kategorii M7 do váhy 100 kg. Zejména jeho finálový boj potvrdil, že s přibývajícím věkem neztratil nic ze své judistické bojovnosti. Veteráni z JUDOCLUBU Plzeň se tedy na otevřeném Mistrovství České republiky neztratili a blahopřejeme jim k jejich úspěšnému vystoupení.