Turnaj mladších a starších žáků v Novém Bydžově – Polabská liga

VT Hranice- reprezentační příprava
21.8.2020
Český poháru dorostu a seniorů s mezinárodní účastí, Brno 2020
12.9.2020
Ukázat vše

Turnaj mladších a starších žáků v Novém Bydžově – Polabská liga

V sobotu 5.9. 2020 se měl konat ve sportovní hale sportovního gymnázia v Plzni Krajský přebor starších a mladších žáků a “Turnaj Jihozápadního regionu“.  Bohužel soutěž byla v pátek z epidemiologických důvodů zrušena.

Podařilo se nám ale zajistit náhradní turnaj v Novém Bydžově. Chtěli bychom alespoň touto cestou poděkovat řediteli soutěže Jar. Hnátovi, který  naše  družstva starších a mladších žáků vzal po uzávěrce přihlášek  do velmi pěkně zorganizované  soutěže.

Poděkovat bychom chtěli i rodičům dětí, kteří pozitivně zareagovali na nastalou situaci.

V Novém Bydžově se uskutečnil  v sobotu  a v neděli turnaj mladších a starších žáků, kterého se zúčastnili se svými trenéry Romanem Šimsou a Jiřím Dolejšem.  Kromě  klubů z Hradeckého,  Pardubického a Libereckého kraje v soutěži startovali  i žáci  z Prahy, Teplic, Brna, Třebíče.

V kategorii  mladších žáků si nejlépe vedl Jan Nesnídal, který vybojoval  3.místo. Prosadili se také Jakub Šimsa  –  5. m. a Richard Zíka – 7. místo. Martinovi Přibylovi, Janu Nemethovi,  Matěji  Egermaierovi  a Dominikovi Slámovi  se nepodařilo  postoupit z kvalifikačních skupin  do soutěže  o vyšší příčky.

Ve starších žácích podal nejlepší výkon Patrik Fanta, který po pěti vítězstvích a jedné porážce vybojoval 3. místo. Na stejné umístění dosáhla i Lucie Havlová. První zkušenosti v turnaji sbírali i Standa Příman, Štěpán Volicer, Šimon Lintimer, Nicol Černá a Lenka Pořízková.