Skalská přesvědčivě zvítězila v Ostravě, Bohdan získal stříbrnou medaili!

Dorostenecká liga I. kolo
20.2.2018
Miniturnaj JC Plzeň
1.3.2018
Dorostenecká liga I. kolo
20.2.2018
Miniturnaj JC Plzeň
1.3.2018

Skalská přesvědčivě zvítězila v Ostravě, Bohdan získal stříbrnou medaili!

Dne 17. 2. 2018 se v Ostravě konal Český pohár mladšího a staršího žactva. Početně nevelká sedmičlenná výprava JUDOCLUBu Plzeň dokázala přivést 2 medaile a jedno 9. místo. Český pohár v Ostravě patří tradičně mezi nejsilněji obsazené turnaje, kterého se pravidelně účastní i judokluby ze zahraničí (a to zejména z POL, UKR, RUS, BUL, SVK).

Anička Skalská ve váze do 57 kg při všech svých 4 utkáních zvítězila vždy před časovým limitem na ippon.

Bojovný a taktický výkon předvedl ve váze do 66 kg Demyd Bohdan, který našel přemožitele až ve finále a získal tak stříbrnou medaili. Sympatický výkon podal ve váze do 38 kg Krištof Houdek, který na prvním turnaji v kategorii starších žáků dokázal dvakrát zvítězit, následně dvakrát prohrát. Zkušenosti v kategorii starších žáků a žákyň sbírali také Silvie Drdová, Vojtěch Šimsa, Skalský Vít.

Přehled výsledků:

St. žákyně