Přebor ČR družstev v kategorii starších žáků

23.11.2019

Přebor ČR družstev v kategorii starších žáků

Stříbro pro JC Plzeň

V Brně v neděli 3.11.2019 startovalo celkem 14 týmů z celé ČR na Přeboru družstev starších žáků. Náš kraj reprezentovala dvě družstva: Judoclub Plzeň a Judo DDM Blovice, ve kterých hostovali judisté z Jihozápadního regionu.

Judo DDM Blovice ve svém prvním zápase prohrál a bohužel se nedostal do opravných bojů.

Judoclub Plzeň našel přemožitele až ve finále a odváží si z tohoto turnaje stříbrnou medaily!!!

V Prvním zápase JC Plzeň porazil tým z Havířova 8:1. Ve druhém zápase jsme porazili SKKP Brno 5:4. V semifinále rovněž 5:4 Judo Kyklop. Ve finále jsme již nestačili na tým Prosport Teplice 3:6.

I přes neúspěch Blovického týmu, bylo vidět, že obě družstva z Jihozápadního regionu spolu táhnou za jeden provaz a vzájemně se podporují a vytváří neuvěřitelnou atmosféru a týmového ducha. I proto na výsledku JC Plzeň mají nemalý podíl závodníci startující za DDM Blovice.

Závěrem bych rád poděkoval všem trenérům Jihozápadního regionu a perfektní spolupráci a práci ve svých klubech. Dosažený úspěch je výsledkem práce nás všech!

Sestava JC Plzeň:

-38 –Weber (Domažlice), -42 Fanta (Plzeň), -46 Šimsa (Plzeň), Houdek (Plzeň), -50 Hodek (Blovice), Puchner (Dačice), -55 Johánek (Poběžovice), Šitra (Plzeň), -60 Kazák (Blovice), -66 Teplyy (Budějovice), Valenta (Poběžovice), -73 Gladavský (Cheb), +73 Bek (Plzeň)

Sestava DDM Blovice:

-38 neobsazeno, -42 Vrátník (Blovice), Tonar (Blovice), -46 Turek (Blatná), -50 Kalous (Domažlice), Klier (Mar. Lázně), -55 Zvěřina (Plzeň), Svoboda (Plzeň), -60 Karkoška (Dačice), Tomášek (Prachatice), -66 Nový (Domažlice), -73 Kalužík (Blatná), Krampl (Písek), +73 Havlíček (Blovice)