Oslava 80ti let juda v Čechách – Galavečer ČSJu v pražském hotelu Clarion

Krajský přebor Plzeňského kraje
14.10.2016
Karlovarská liga
15.10.2016
Ukázat vše

Oslava 80ti let juda v Čechách – Galavečer ČSJu v pražském hotelu Clarion

Významní hosté, předseda IJF pan M. Vizer, předseda EJU pan S. Soloveychik

V sobotu 15. října 2016 proběhl v pražském hotelu Clarion slavnostní galavečer Českého svazu juda konaný při příležitosti oslav 80 výročí založení svazu. Večer, moderovaný Barboru Černoškovou a Tomášem Klimentem, měl vysokou společenskou úroveň. Byl zpestřený historickými dokumenty, video dokumenty z archivu České televize a kulturními vložkami. Zúčastnili se ho vzácní hosté, předseda Mezinárodní světové federace juda pan Marius Vizer, předseda Evropské unie juda pan Sergej Soloveychik a 200 významných sportovních osobností.

oceneni-osobnosti-cs-juda-zleva-vachun-barta-krpalek-dolejs-predseda-ijf-vizer

V průběhu večera byli oceněni významné osobnosti čs. juda, olympijský vítěz L. Krpálek a další medailisté z MS a ME, dále špičkoví trenéři, účastníci OH. Mezi oceněnými předsedy byl i současný předseda svazu Jiří Dolejš, který převzal od předsedy EJU pana S. Soloveychika medaili Jigora Kana, vyjadřující respekt a uznání.

Velkého uznání se dostalo Českému svazu juda přímo z kolébky juda, z Kodokanu Judo, který ocenil práci našeho svazu speciální plaketou, kterou předal předseda IJF, Mezinárodní světové federace juda pan M. Vizer.

Slavnostního gala večera se zúčastnili plzeňští judisté P. Šedivák, J. Brož, R. Šimsa, Zb. Rubáš, K. Havlík a V. Bauer.

zleva-predseda-eju-soloveychik-predseda-ijf-vizer-predseda-csju-dolejszleva-p-sedivak-stribrny-z-me-7-z-oh-prebira-cenupredsedove-slovenskeho-a-ceskeho-svazu-juda-krisanda-a-dolejspredseda-eju-s-soloveychik-predseda-csju-dolejspohled-do-kongresoveho-salu-hotelu-clarion