Mezinárodní turnaj dorostu a juniorů v Teplicích, 18. – 20. září 2020

Žákovský turnaj v Blatné, sobota 19.9. 2020
19.9.2020
Mistrovství republiky Veteránů – Vlček – zlatý
26.9.2020
Ukázat vše

Mezinárodní turnaj dorostu a juniorů v Teplicích, 18. – 20. září 2020

Místo Evropského poháru dorostu, který se nemohl konat z epidemiologických  a karanténních důvodů, uspořádal  ve dnech 18.- 20. září Český svaz juda ve spolupráci s domácím klubem PRO SPORT Teplice mezinárodní turnaj dorostu a juniorů.

Turnaje se zúčastnilo celkem 264 závodníci ze  48 klubů z ČR, včetně všech sportovních gymnázií a sportovních center mládeže, a kompletní polský reprezentační tým dorostu a juniorů.

V soutěži si výborně vedli i naší závodníci, kteří v hodnocení klubů skončili za Polskem, a USK Praha na 3. místě.

Nejlepší, velmi kvalitní výkony v soutěži podali Anička Skalská a David Le Duc. K zajímavostem patří vítězství za pouhé 3 sekundy A. Skalské ve finále kategorie dorostenek do 63 kg nad polskou reprezentantkou Kniter.

Výsledky dorost:                                                                            Výsledky junioři:

  1. Skalská 63 kg                                                                           2. Mrázek                           66 kg
  2. Le Duc 73 kg                                                                            3. Le Duc                             73 kg
  3. Bohdan 90 kg                                                                           3. Bohdan                           73 kg

 

  1. Strouhal 73 kg                                                                          5. Zahradníková               57 kg
  2. Galin 81 kg                                                                                5. Petrášková                    57 kg
  3. Palacký 81 kg                                                                           7. Strouhal                         73 kg

Pořadí klubů:

  1. Reprezentační tým Polska
  2. USK Praha
  3. Judoclub Plzeň
  1. Judo Club Hradec Králové
  2. Judo Dragons Praha
  3. Judoclub Liberec
  4. 1JC Baník Ostrava

Trenéři : Roman Šimsa a Jiří Dolejš