Karlovarská liga v Judu III. kolo
Dorostenecká liga – Čáslav, 22. 9. 2019
22.9.2019

1.liga mužů

V sobotu 21.9.2019 se v Hranicích  uskutečnilo finále  1.ligy mužů. Do finálového turnaje postoupily první tři celky ze dvou skupin základní části. Celkem tady šest družstev Judo Academy Praha, Judo Club Baník Ostrava „B“, Judoclub Liberec „B“, Judo Vysočina,  JC Železo Hranice a také  Judoclub Plzeň. Turnaj proběhl systémem každý s každým, přitom každý tým si ze základní části přinesl bonifikační boby dle pořadí v základní části. Po třech bodech měli   JC Železo Hranice, Judoclub Plzeň, dva body Judoclub Liberec „B“, Judo Vysočina a po jednom bodu Judo Academy Praha, Judo Club Baník Ostrava „B“. Judoclub Plzeň se v po dvou vítězství a třech porážkách umístil až na 3.místě celkového pořadí 1 ligy. První dva celky postoupily do baráže o Extraligovou soutěž.

Celkové pořadí                                        body

1. JC Železo Hranice                              13
  2. Judo Vysočina                                      10
  3. Judoclub Plzeň                                       7
  4. Judo Club Baník Ostrava „B“                5
  5. Judoclub Liberec „B“                             4
  6. Judo Vysočina                                        3

Vzájemná utkání JC Plzeň

JC Plzeň      2:5          JC Železo Hranice

6:1          Judoclub Liberec „B“

3:4          Judo Vysočina

5:2          Judo Vysočina

3:4          Judo Club Baník Ostrava „B“

Sestava JC Plzeň:

60 kg Lukáš Minařík, 66 kg Zdeněk Mrázek , David Hradil, 73 kg Matěj Klíma, Flux Aidarkeev, 81 kg Jakub Dědeček, 90 kg Jaroslav Kopal, 100 kg Petr Pešek. +100 kg Daniel Uher.