Mistrovství České republiky – dorostenců/dorostenek
21.10.2018
3.11.2018
Ukázat vše

Šest cenných kovů pro Judoclub Plzeň!!

Dne 27. 10. proběhlo v Jičíně mistroství České republiky mužů a žen. Judoclub Plzeň vyslal devítičlennou výpravu složenou především z dorostenců a juniorů studujících na sportovním gymnáziu. Z devítičlenné výpravy se šest probojovalo až na stupně vítězů. Zlato ve váhové kategorii žen +78kg vybojovala Alice Matejčková a stříbro obsadila Markéta Paulusová. Stříbrné medaile vybojovali, věkem stále dorostenky, Pavlína Marešová (-52kg) a Monika Zahradníková (-57kg). Bronzovou medaili ve váze -60kg vybojoval junior Zdeněk Mrázek. Ve váze -90 se k bronzové medaili probojoval Jakub Dědeček. Pátá místa obsadili Anička Vacová (-52kg) a Matěj Klíma (-66kg). V celkovém pořadí klubů jsme obsadili 3 příčku.

Všem závodníkům k jejich výsledkům gratulujeme!