Přebor České republiky mladšího a staršího žactva

Velká cena Tábora
13.10.2018
Mistrovství České republiky seniorů
27.10.2018
Ukázat vše

Přebor České republiky mladšího a staršího žactva

Titul pro Skalskou!!

Během uplynulého víkendu se v Ostravě konalo přebor České republiky mladších a starších žáků. Na soutěž se nominovalo přes České poháry a krajský přebor celkem 13 závodníků z našeho klubu.

V sobotu vybojovala Lucka Havlová stříbrnou medaili ve váze -57kg. Jen těsně pod stupínky vítězů zůstal Adam Benedikt, který obsadil ve váze -55kg pátou příčku. Štěpánka Simulíková obsadila 7. příčku ve váze -57kg.

V neděli se o medaile poprali starší žáci a žákyně. Svou suverenitu ve váhové katagorii -57kg potvrdila Anička Skalská. První zápas 5 vteřin, druhý zápas 10 vteřin. Semifinále po perfektní práci na zemi ukončila za 13 vteřin. Ve finále již strávila delší čas, 38 vteřin, a nádhernou Uchi – matou zakončila své vítězné tažení. Ve váhové kategorii -66 kg vybojoval po chybě v semifinále Demyd Bohdan bronzovou příčku. Ondra Šlais (-46kg) a Vojta Šimsa (-42kg) vybojovali shodně 7. příčku. Demyd Bohdan a Anička Skalská budou za 14 dní startovat na MČR dorostenců.
Všem závodníkům k jejich výsledkům gratulujeme!

Přehled výsledků:
mladší žáci a žákyně:
2. Lucie Havlová, -57kg
5. Adam Benedikt, -55kg
7. Štěpánka Simulíková, -57kg
Fanta Patrik – bez umístění
Krištof Majner – bez umístění
Maruška Tonarová – bez umístění

starší žáci a žákyně:
1. Anička Skalská, -57kg
3. Demyd Bohdan, -66kg
7. Vojta Šimsa, -42kg
7. Ondra Šlais, -46kg
Viktro Bursík – bez umístění
Viktor Novotný – bez umístění
Silva Drdová – bez umístění