22.9.2018
13.10.2018
Ukázat vše

ČP Teplice

Dne 6. a 7. října proběhl v Teplicích závěrečný turnaj ze série Český Pohár. V sobotu své výkony na tatami předvedli mladší a straší žáci. V celorepublikové konkurenci si vedli velice dobře. Na medailové umístění dosáhli Anička Skalská – 1. místo, Silva Drdová – 2. místo, Lucka Havlová – 2. místo, Štěpánka Simulíková – 3. místo, Demyd Bohdan – 3. místo, Ondra Šlais – 3. místo. Jen těsně pod stupni vítězů skončili Vojta Šimsa a Adam Benedikt.

V neděli na úspěšné tažení žáků navázali dorostenci a senioři, trénující na sportovním gymnáziu. Zlaté medaile vybojovali studenti sportovního gymnázia Felix Aidarkeev a Petr Pešek. Zlato rovněž vybojoval nestárnoucí Jakub Dědeček. Stříbro získala Monika Zahradníková. Medailovou sbírku doplnili bronzovými medailemi Matěj Klíma a starší žákyně Anička Skalská. Nepopulární 5. místa vybojovali Zdeněk Mrázek, David Hradil, Terezka Škornová – studenti sportovního gymnázia.

V konkurenci 741 závodníků ze 107 klubů jsme se tedy rozhodně neztratili. Všechny výsledky ukazují dobrou závodní formu před nadcházejícími vrcholy sezóny v podobě Přeboru ČR mladších žáků, Mistroství ČR starších žáků, které proběhnou o víkendu 20. – 21. 11. v Ostravě, Mistroství ČR seniorů v Jičíně a Mistroství ČR dorostenců, které proběhne 3. 11. v Brně.
Všem závodníkům gratulujeme a přejeme mnoho sportovních úspěchů i nadále!!!